Randevu Alın
Koruyucu Tedaviler
Diş sıkma, diş gıcırdatma, hassas diş tedavileri

Hakkımızda

İşini hakkıyla yapan hekimlerimiz ve profesyonellikten ödün vermeyen klinik anlayışımız ile bugüne kadar yüzbinlerce hastamıza baktık. Biz işimizi iyi yapıyoruz. Üçüncü nesle uzanmış olan hizmetimiz bunun bir göstergesi.
Hemen Randevu Alın!
Hekim Randevu Formu | TR
mosdent about hero 1

Samimi Hikayemiz

Öykümüz işine aşkla bağlı iki diş hekiminin başarı yolunda durmaksızın koşuşturmasının kısa hikayesidir. Diş Hekimi Ömer Faruk ve Hakan hayatın bütün zorluklarına rağmen, birlikten kuvvet doğduğunu meslektaşlarına ispatlamıştır.

Bu yolculuğa çıkarken “Ne kadar yol alırız?” sorusu yerine “Ne kadar memnun ederiz?” sorusu sorulmuştu. “Nasıl daha fazla memnun ederiz?” sorusu her zaman kafaları meşgul etmeye devam edecek.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında modern yöntem ve cihazların önemi asla küçümsenemez. Ama bunları kullanan hekimlerin üstün mesleki ve insani değerlere sahip olması vazgeçilmezlerdendir. O yüzden diyoruz ki teknoloji sadece bir araçtır. Ne kadar modern olursa olsun onu kullanan insanın hangi amaca hizmet ettiği temel dinamiktir.
mosdent ekip1

Gülümsemeniz burada başlıyor!

© 1992-2024 Tüm hakları saklıdır. MosDent, Özel Bahçelievler Mos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ticari markasıdır. Kayıtlı adresimiz Bahçelievler Mahallesi Naci Kasım Sokak 2/3 Bahçelievler 34180 İstanbul - Türkiye
Son güncelleme: 05.09.2023 11.06

İnternet Sitesi: FocalHaus.com
magnifiercross