Randevu Alın
m bahadir olcay web

Uzm. Dt. M. Bahadır Olcay

Diş Hekimliği (Kocaeli Üniversitesi, 2016)
Periodontoloji Doktorası (Bülent Ecevit Üniversitesi, 2021)
Çeşitli kongrelerde sözlü ve poster sunumlar yapmıştır
Özellikle implant başarı oranının artması için periodontal sağlık konusuna yoğunlaşmıştır
Hekimimizden Randevu Alın
Hekim Randevu Formu | TR
dental drill in the dentist's office close up

Uzm. Dt. Olcay 2016 yılında Kocaeli Üniversitesi'nden Diş Hekimliği derecesini tamamladıktan sonra Periodontoloji alanında uzmanlaşmaya devam etti ve 2021 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi'nden Periodontoloji uzmanlığı derecesini aldı.

Kariyeri boyunca çeşitli kongrelere aktif olarak katılmış, uzmanlıklarını sözlü ve poster sunumlarla sergilemiştir. Diş hekimliğindeki en son gelişmelerden haberdar olma konusundaki kararlılıkları, hastalarına en yüksek kalitede bakım sunmalarına olanak tanır.

İmplantoloji ve periodontal sağlık konularına özel bir ilgisi olan hekimimiz, bu alanların hastalar için başarılı bir sonuç sağlamadaki öneminin bilincindedir. Bu uzmanlıklara odaklanarak diş implantlarının başarı oranını arttırmayı ve hastaları için optimal periodontal sağlığı geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Kapsamlı eğitimi, klinik deneyimi ve sürekli öğrenmeye olan bağlılığıyla, hastalarının ağız sağlığını ve genel refahını iyileştirmek için kapsamlı ve kişiselleştirilmiş diş bakımı sağlamaya kendini adamıştır.

Hekimimizden randevu almaya hazır mısınız?
Randevu Al
magnifiercrosschevron-right-circle