Randevu Alın
Koruyucu Tedaviler
Diş sıkma, diş gıcırdatma, hassas diş tedavileri
Diş Hekimi Hakan Kaval Fotoğrafı

Dt. Hakan Kaval

Kurucu Ortak
Diş Hekimliği (İstanbul Üniversitesi, 1991)
Bireysel olarak 30.000'den fazla implant yapmıştır
Hekimimizden Randevu Alın
Hekim Randevu Formu | TR
dental drill in the dentist's office close up

Dr. Hakan Kaval, kariyerini olağanüstü diş bakımı sağlamaya ve hastalarına çarpıcı gülümsemeler yaratmaya adamış bir diş hekimidir. Diş hekimliğine olan tutkusu, implantolojiye olan özel ilgisi ve alanında ön saflarda yer alma kararlılığıyla Dr. Kaval, mükemmelliği konusunda bir üne kavuşmuş ve mesleğinde geniş çapta bir lider olarak tanınmaktadır.

Dr. Kaval'ın diş hekimliği yolculuğu eğitimiyle başladı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne gitti ve 1991 yılında dişhekimliği diplomasını aldı. Dişhekimliği fakültesinde geçirdiği süre boyunca çalışmalarında başarılı oldu ve diş sağlığı ve estetiğin inceliklerine dair derin bir anlayış geliştirdi.

Dr. Kaval, eğitimini tamamladıktan sonra 1992 yılında Dr. Ömer Faruk Şarkbay ile birlikte MosDent Diş Hastanesi'nin temellerini attı ve diş hekimliğinin çeşitli alanlarında becerilerini geliştirmek ve bilgilerini genişletmek için bir misyon üstlendi. Alandaki en son gelişmelerden haberdar olmak için çok sayıda uluslararası çalıştay ve konferansa katıldı. Sürekli eğitime olan bu bağlılık, Dr. Kaval'ın hastalarına mevcut en gelişmiş ve etkili tedavileri sunmasına olanak tanıdı.

Dr. Kaval'ın mükemmelliğe olan bağlılığı, hasta bakımına yaklaşımında açıkça görülmektedir. Her bireyin benzersiz ihtiyaçlarına ve isteklerine göre kişiselleştirilmiş tedaviler sunmaya inanıyor. Hastalarını dinlemeye ve hedeflerini anlamaya zaman ayırarak, her tedavi planının mümkün olan en iyi sonuçları verecek şekilde özelleştirilmesini sağlar.

Dr. Kaval, implantoloji alanındaki uzmanlığının yanı sıra, gülümseme estetiği, tüm ağız rekonstrüksiyonları, koruyucu bakım, restoratif diş hekimliği ve estetik diş hekimliği dahil olmak üzere kapsamlı bir diş hekimliği hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Hekimimizden randevu almaya hazır mısınız?
Randevu Al
© 1992-2024 Tüm hakları saklıdır. MosDent, Özel Bahçelievler Mos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ticari markasıdır. Kayıtlı adresimiz Bahçelievler Mahallesi Naci Kasım Sokak 2/3 Bahçelievler 34180 İstanbul - Türkiye
Son güncelleme: 05.09.2023 11.06

İnternet Sitesi: FocalHaus.com
magnifiercrosschevron-right-circle