Randevu Alın
Koruyucu Tedaviler
Diş sıkma, diş gıcırdatma, hassas diş tedavileri

Bize Ulaşın

Geri bildiriminize değer veriyor ve mümkün olan en iyi hasta deneyimini sağlamaya çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz, tedavi planınız konusunda yardıma ihtiyacınız veya düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız bu sayfadan bize kolayca ulaşabilirsiniz.
İletişim Formu | TR
mosdent contact hero 1

İletişim Bilgilerimiz

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
8.00 - 23.00
Cumartesi
8.00 - 23.00
Pazar
10.00 - 22.00

Bizi sosyal medyada takip edin

Kurumumuza Ulaşım

Metrobüs ile Ulaşım
İncirli durağında indikten sonra yolun Ömür AVM tarafına geçtikten sonra 14 dakika yürüme mesafesinde. Google Harita yürüme yönergesi için lütfen buraya tıklayın. Ayrıca Haznedar'dan geçen minibüsler ile 4 dakika içerisinde de ulaşabilirsiniz.
Marmaray ile Ulaşım
Marmaray ile ulaşımda Bakırköy istasyonunda indikten sonra Haznedar'dan geçen 3 nolu minibüs hattı ile veya İETT otobüsleri (98 veya 76Y) ile 10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.
Metro ile Ulaşım
M1A hattı üzerindeki Bakırköy İncirli istasyonunda indikten sonra 19 dakika yürüme mesafesinde. Google Harita yürüme yönergesi için lütfen buraya tıklayın. Ayrıca Haznedar'dan geçen minibüsler ile 8 dakika içerisinde de ulaşabilirsiniz.
Araç ile Ulaşım
Özel araç veya taksi ile D100 karayolunda Edirne-Topkapı veya Topkapı-Edirne istikametlerinde ilerlerken İncirli sapağında Bahçelievler çıkışından çıkılıp, yokuş yukarı giden İzzettin Çalışlar Caddesinin de sonu olan yokuşun bitiminde sola dönüldüğünde yolun diğer tarafındayız. Bağcılar-Bakırköy istikametinde ilerlerken de Haznedar meydanı geçildiği gibi sağdayız. Google Haritalar araç yönergeleri için lütfen buraya tıklayın.
Uçak ile Ulaşım
Kurumumuza en yakın havalimanı İstanbul Havalimanı'dır. Diğer en yakın havalimanı ise Sabiha Gökçen'dir. Bu iki havalimanına vardığınızda, Metro veya Marmaray raylı sistemleri ile kurumumuza ulaşım sağlayabiliyorsunuz.
© 1992-2024 Tüm hakları saklıdır. MosDent, Özel Bahçelievler Mos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ticari markasıdır. Kayıtlı adresimiz Bahçelievler Mahallesi Naci Kasım Sokak 2/3 Bahçelievler 34180 İstanbul - Türkiye
Son güncelleme: 05.09.2023 11.06

İnternet Sitesi: FocalHaus.com
magnifiercross