Randevu Alın
Koruyucu Tedaviler
Diş sıkma, diş gıcırdatma, hassas diş tedavileri

İnsan Kaynakları

50'den fazla kişiden oluşan ekibimizle hastalarımıza en kaliteli diş bakımını sağlamaya kendimizi adadık. Hastalarımızın refahına ve memnuniyetine öncelik veriyoruz ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek için teknolojiye ve insanlara yatırım yapmaya kararlıyız. Çalışanlarımızın büyümesi ve kariyerlerinde ilerlemesi için finansal açıdan güvenli ve istikrarlı bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Geleceğiniz üzerinde olumlu bir etki yaratın ve MosDent'in başarısının bir parçası olun. Başvurunuzu almayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
İK Başvuru Formu
HR Form

Türkçe

English

Almanca

Fransızca

İspanyolca

Rusça

Farsça

Arapça

mosdent team hero 1

MosDent'te Kariyer

MosDent Diş Hastanesi'ne başvurmanın faydaları nelerdir? Bizden beklentileriniz neler?

Deneyimli ve kalifiye diş hekimleri tarafından sağlanan diş bakımı.
Ekibimiz motivasyon, rahatlama ve samimiyetin bir kombinasyonunu sergiliyor.
Ekip gelişimine ve öğrenmeye yatırım yapıyoruz.
Saygılı ve profesyonel işbirliği.
Eğitim ve öğretim düzenli bir rutinin parçasıdır.
Kariyer gelişimi için uygun fırsatlar.
Düzenli ekip aktiviteleri
Amacımız, çalışanların işyerleriyle gurur duymaları ve en iyi diş bakımını sağlamaları için, motivasyonu yüksek ve iyi prova edilmiş, nitelikli takım oyuncularından oluşan bir ekibe ihtiyacımız var. Tam potansiyelinize ulaşmak için becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanın. Sizi her adımda destekleyeceğiz.
mosdent ekip1

Ulusal Staj Programı

MosDent Diş Hastanesi olarak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı koordinasyonunda, tüm kamu kurumlarının ve özel sektörden gönüllü işverenlerin katılımıyla, tüm üniversiteli gençlerin fırsat eşitliği ve liyakat ilkelerine uygun olarak staj olanaklarından faydalanmasına yönelik yürütülen Ulusal Staj Programının gönüllü katılımcısıyız.

Ulusal Staj Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilir, kurumumuza staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

ulusal staj programi
© 1992-2024 Tüm hakları saklıdır. MosDent, Özel Bahçelievler Mos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ticari markasıdır. Kayıtlı adresimiz Bahçelievler Mahallesi Naci Kasım Sokak 2/3 Bahçelievler 34180 İstanbul - Türkiye
Son güncelleme: 05.09.2023 11.06

İnternet Sitesi: FocalHaus.com
magnifiercross