Randevu Alın
Koruyucu Tedaviler
Diş sıkma, diş gıcırdatma, hassas diş tedavileri

Dr. Dt. Ömer Faruk Şarkbay

Kurucu Ortak
Diş Hekimliği (İstanbul Üniversitesi, 1991)
2 kitap yazdı
Bireysel olarak 55.000'den fazla implant yapmıştır
Hekimimizden Randevu Alın
Hekim Randevu Formu | TR
dental drill in the dentist's office close up

Dr. Ömer Faruk Şarkbay, hayatını ağız sağlığını geliştirmeye ve birinci sınıf diş bakımı sağlamaya adamış ünlü bir diş hekimidir. Yılların tecrübesi ve işine olan gerçek tutkusu ile Dr. Şarkbay, alanında güvenilir bir isim haline gelmiştir.

Küçük bir kasabada doğup büyüyen Dr. Şarkbay'ın sağlık hizmetlerine her zaman büyük bir ilgisi vardı. Diş hekimliğine olan tutkusu, küçük yaşlarda güzel bir gülümsemenin dönüştürücü gücüne tanık olmasıyla başladı. İnsanların hayatlarında fark yaratmaya kararlı olarak diş hekimi olma hayalinin peşinden gitti.

Lise eğitimini mükemmel notlarla tamamlayan Dr. Şarkbay, 1991 yılında 21 yaşında İstanbul Üniversitesi'nden sınıf arkadaşlarından 2 yıl küçük olarak diplomasını aldı ve sonrasında da 1992 yılında Dt. Hakan Kaval ile birlikte hayallerinin peşinden giderek MosDent Diş Hastanesi'nin temellerini attı.

Dr. Şarkbay'ın uzmanlık alanlarından biri gülüş estetiğidir. Kendine güvenen bir gülümsemenin kişinin özgüveni ve genel refahı üzerindeki etkisini anlıyor. Sanatsal bakış açısı ve detaylara gösterdiği titizlikle, sayısız gülümsemeyi dönüştürerek hastalarına yenilenmiş bir güven ve memnuniyet duygusu yaşattı.

Gülüş estetiğinin yanı sıra ağız cerrahisi ve implantoloji konularına da özel ilgisi bulunmaktadır. Dr. Şarkbay, kariyeri boyunca 55.000'den fazla implantı başarıyla gerçekleştirmiştir.

Dr. Şarkbay, klinik pratiğinin ötesinde diş hekimliği araştırmaları ve öğretimiyle de aktif olarak ilgilenmektedir. Saygın diş hekimliği dergilerinde çok sayıda makalesi yayınlanmış, iki kitap yazmış ve İstanbul Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği Yüksekokulu'nda ders vermektedir. Dr. Şarkbay, bilgi ve deneyimlerini diş hekimliği mesleği adaylarıyla paylaşarak alanın ilerlemesine katkıda bulunmakta ve diş hekimliğinin geleceğinin şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

Ömer Faruk Şarkbay ileriye baktığında mükemmelliğe ve hasta odaklı bakıma olan sarsılmaz bağlılığıyla olumlu bir etki yaratmaya devam etmeye kararlı.

Hekimimizden randevu almaya hazır mısınız?
Randevu Al
© 1992-2024 Tüm hakları saklıdır. MosDent, Özel Bahçelievler Mos Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ticari markasıdır. Kayıtlı adresimiz Bahçelievler Mahallesi Naci Kasım Sokak 2/3 Bahçelievler 34180 İstanbul - Türkiye
Son güncelleme: 05.09.2023 11.06

İnternet Sitesi: FocalHaus.com
magnifiercrosschevron-right-circle